Partner
Panel

Polityka prywatności

§ 1

Administratorem danych osobowych jest LRCenter.pl - Katalog internetowy dla firm, który jest zlokalizowany pod adresem www.lrcenter.pl.

§ 2

Dane osobowe podawane w formularzach na stronie Katalogu nie są udostępnione osobom trzecim oraz nie pozwalają na jednoznaczne zidentyfikowanie osoby korzystającej z portalu za wyjątkiem tych prezentowanych na stronie. W czasie korzystania z portalu możesz zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie formularza. Wymagamy jedynie tych danych, które są niezbędne do prawidłowego działania portalu.

§ 3

Adresy IP są analizowane aby pomóc w diagnozowaniu problemów, administrowania stroną oraz do analizy statystyk odwiedzin i śledzenia czynności użytkownika na stronie.

§ 4

LRCenter.pl dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte w serwisie pochodziły z wiarygodnych źródeł, były sprawdzone i rzetelne, przy czym nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystania prezentowanych informacji.

§ 5

LRCenter.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi w komentarzach oraz wszędzie gdzie możliwa jest wypowiedź. LRCenter.pl zastrzega sobie prawo do usuwania oraz zmiany treści wypowiedzi które są sprzeczne z polskim prawem oraz powszechnie przyjętymi normami życia społecznego.

§ 6

Przeglądarka internetowa może przechowywać pliki tekstowe na dysku komputera (tzw. "cookies"). Każda przeglądarka posiada jednak opcję wyłączenia tego mechanizmu. Dane umieszczone w plikach tekstowych cookies nie umożliwiają identyfikacji użytkownika, a jedynie służą do przechowywania danych wewnętrznych strony internetowej. Nie są w nich przechowywane dane osobowe.

§ 7

Niniejsza strona zawiera linki do innych stron. Nie jesteśmy odpowiedzialni za treść oraz praktyki związane z ochroną danych osobowych innych stron.

§ 8

LRCenter.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką prywatności.

§ 9

Użytkownik ma możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 10

LRCenter.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnego dokonywania zmian i modyfikacji w całości lub w części niniejszego dokumentu. Korzystanie przez Użytkownika z Katalogu po wprowadzeniu tych zmian równoznaczne będzie z wyrażeniem dla nich akceptacji.


Polityka prywatności obowiązuje od dnia: 19.11.2014
Tak pokrótce: O firmie LR Health & Beauty