Partner
Panel

Studio Zmiany Zuzanna Różańska

Adres


44-100 Gliwice
woj. śląskie


Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 20:00
Środa: 08:00 - 16:00
Czwartek: 08:00 - 20:00
Piątek: 08:00 - 16:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

W dniu dzisiejszym 08:00 - 20:00.
Formy płatności

Studio Zmiany Zuzanna Różańska


Jestem wykwalifikowanym dietetykiem. Ukończyłam zawodowy kurs z zakresu dietetyki i planowania żywienia oraz liczne kursy i szkolenia dotyczące żywienia i suplementacji w różnych jednostkach chorobowych m.in. chorobach autoimmunologicznych.

Dietetyka oraz niesienie pomocy innym jest moją pasją. Zdobytą wiedzę testowałam na własnej osobie, zastosowałam odpowiednią dietę oraz suplementację i zwycięsko wyszłam z walki z chorobą niedoczynności tarczycy, insulino oporności i PCO. Efektem ubocznym była utrata kilkudziesięciu kilogramów. Stale poszerzam swoją wiedzę, uczestniczę w szkoleniach dotyczących problemu otyłości oraz chorób z nią związanych.

Pacjentów traktuję indywidualnie; dla każdego opracowuję indywidualny plan żywieniowy, zależny od jego potrzeb zdrowotnych, upodobań oraz stylu życia. To gwarancja sukcesu. Przy przygotowaniu planu żywieniowego, biorę pod uwagę szereg czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne oraz nietolerancje pokarmowe itp.

Motywuję pacjentów i uświadamiam , że dieta to nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim zmiana sposobu myślenia i stylu życia. Moją pasją jest zdrowy tryb życia i sport - aktywnie uczęszczam na zajęcia fitness.


509835973 z.rozanska@studiozmiany.pl

studiozmiany.pl

Zakres usług


-dietetyka
-badanie żywej kropli krwi
-szkolenia

Tak pokrótce: O firmie LR Health & Beauty