Partner
Panel

O firmie LR Health & Beauty

 • Rok powstania: 1985
 • Miejsce założenia i obecna siedziba firmy: Ahlen, Nadrenia Północna, Niemcy
 • Firma działa na rynkach 30 krajów. Poza Europą: Australia, Rosja, Kazahstan, Turcja.
 • Siedziba w Polsce: Katowice, ul. Kościuszki 227, Tel.: 32 351 12 50 /  Fax: 32 351 12 55
 • http://www.lrworld.com/pl/ • Firma LR Health & Beauty Systems współpracuje z niezależnymi instytutami badawczymi:

  SGS Institut Fresenius - Jeden z wiodących (pozamedycznych) dostawców analiz laboratoryjnych w Europie. Przez 155-lat działania wystawił tylko ponad 180 certyfikatów. Certyfikaty SGS Institut Fresenius dają gwarancję bezpieczeństwa produktów i usług potwierdzając wysoką jakość. Instytut co miesiąc bada i certyfikuje produkty i linię produkcyjną.

  Dermatest - Powstał w 1978 r. Przeprowadza naukowe i dermatologicznie testy dla przemysłu kosmetycznego. Dermatest jest niezależnym dostawcą usług dermatologicznych. Wykonuje naukowo obiektywne badania dermatologiczne, spełniające wysokie standardy. Stały kontakt z uniwersytetami i instytutami naukowymi znajduje odzwierciedlenie w zaufaniu firm do jakości badań Dermatest.

  IASC - Certyfikat Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu (IASC), przyznawany jest produktom o najwyższych parametrach (zawartość i czystość aloesu). Jest uważany za swego rodzaju aloesowy znak jakości. Uzyskanie certyfikatu IASC jest następstwem spełnienia wszystkich wymagań Rady. Zgłoszony produkt co roku przechodzi szereg specjalistycznych badań w laboratoriach IASC.

  Klinika Charite - Jedna z największych klinik w Europie z siedzibą w Berlinie. Jest szkołą medyczną dla Wolnego Uniwersytetu Berlina i Uniwersytetu Humboldta. Budynek kliniki powstał w 1710 roku w Berlinie.

  Jest członkiem stowarzyszenia:

  VKE - Założony w 1952 Związek zrzesza firmy kosmetyczne spełniające wysokie wymagania, których produkty są najwyższej jakości. Firma LR Health & Beauty jest jedyna firmą sprzedaży bezpośredniej w jej szeregach. Obecnie skupia około 200 marek. 

  LR Health & Beauty Systems współpracuje również z:


  DaVinci - Firma powstała pod koniec XIX wieku. Oferują ręcznie robione pędzle dla wizażystów, malarzy, manicurzystów i stomatologów. Do produkcji pędzli do makijażu ust, oczu i twarzy korzysta z naturalnych materiałów oraz włóknien syntetycznych najwyższej jakości.

  SELDIA - Europejskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej powstałe 1968 roku. SELDIA reprezentuje ponad 1000 firm sprzedaży bezpośredniej z 27 krajów. Stowarzyszenie propaguje najwyższe standardy etyczne w sprzedaży bezpośredniej. Od swoich członków wymaga przyjęcia Europejskiego Kodeksu Sprzedaży Bezpośredniej
  Tak pokrótce: O firmie LR Health & Beauty