Partner
Panel

Informacje

Portal LRcenter.pl to centrum informacji, gdzie potrzeba spotyka się z doświadczeniem. Jeżeli chcesz zapoznać się z najwyższej jakości produktami LR Health & Beauty Systems, chcesz dobrać produkty do swoich potrzeb – możesz skorzystać z usług jednego z naszych Partnerów, których dane znajdziesz w portalu. Specjaliści w swoich dziedzinach podpowiedzą Ci, jak właściwie stosować produkty, jak je łączyć dla uzyskania lepszych efektów, zarówno w sferze zdrowia, jaki i urody.

Jeżeli prowadzisz tradycyjny biznes i jesteś jednym ze specjalistów, zarejestruj się w portalu, tak aby nasi użytkownicy mogli korzystać z Twoich usług. Otrzymasz wsparcie marketingowe, szkolenia online i stacjonarne oraz propozycje zabiegów i usług, dzięki którym wzbogacisz ofertę swojej firmy.

Portal łączy interesy zarówno osób, które chcą dopasować produkty do swoich potrzeb, jak i osób, które w oparciu o te produkty prowadzą swój biznes. Wysoka jakość produktów, made in Germany, w połączeniu z kompetencjami specjalistów jest gwarantem zadowolenia klientów. Skorzystaj z synergii grupy Partnerów LRcenter.pl

Do współpracy zapraszamy głównie przedsiębiorców z działu Zdrowie i Uroda. Naszym celem jest zbudowanie społeczności specjalistów,  z usług i wiedzy których będą korzystać nasi klienci i partnerzy biznesowi. Potrzeba profilaktyki zdrowotnej oraz troska o wygląd to domena coraz większej grupy społecznej. Lekarze, dietetycy,  fizjoterapeuci, trenerzy fitness, kosmetyczki, wizażystki, fryzjerzy to szczególnie poszukiwani partnerzy naszego przedsięwzięcia. Coraz większe grono naszych klientów, zafascynowanych jakością naszych produktów, szuka fachowej porady.


zdrowieZdrowie. Gabinety specjalistyczne, w których uzyskasz poradę.
urodaUroda. Skorzystaj z konsultacji i zabiegów w sieci gabinetów specjalistycznych.
restauracjeMiejsca spotkań. Restauracje i hotele, w których menu znajdziesz produkty LR.
Tak pokrótce: O firmie LR Health & Beauty